Sıkca Sorulan Sorular

Doğrudan kabul: Uzman tavsiye ve net açıklamalar sunarız Aracınızı servisimize kabul ettiğimizde gereken çalışmaları sizinle paylaşmaktan ve araç üzerinde size açıklama yapmaktan memnuniyet duyarız. Böylece neleri neden yapmayı planladığımızı ve maliyetin ne olacağını hemen öğrenirsiniz. Doğrudan kabul hizmetimizle başlangıçtan itibaren uzmanlığın ve şeffaflığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bulunduğunuz yere gelmekten memnuniyet duyarız Aracınızı kendiniz getiremediğinizde biz size gelmekten memnuniyet duyarız. Talep üzerine aracınızı bulunduğunuz yerden alıp hazır olduğunda dilediğiniz yere bırakabiliriz. Bu hizmet elbette tek yönlü olarak da mevcuttur.

İşi bize bırakın. Bir arıza veya kazanın ardından aracınızın kurtarılması hizmetini sağlayabiliriz. 

Faaliyet alanlarının önde gelen firmaları ile kurumsal iş birliği içerisindeyiz. Bunların en önde geleni CASTROL motor yağlarıdır.  

Sürekli eğitim güncel kalmamızı sağlar Teknik personelimiz  üreticilerin tüm geniş eğitim programlarıından yararlanır. Bu servis personellerine kapsamlı, yenilikçi otomotiv sistemi teknolojileri ve buna eşlik edecek uzman eğitim ve talimatları sağlar. En yeni test ekipmanları ile pratik eğitim kursları, servis personelimizin - hem şimdi hem de gelecekte her türlü zorluğu aşmak için ihtiyaç duydukları bilgi birikimini edinmesini sağlar.